O nas

Centrum Języków Obcych LEADER powstało w 2000 roku.

Dobrze wiemy, jak wielkie znacznie w dzisiejszych czasach ma znajomość języków obcych. Naszym priorytetem jest skuteczna i przyjemna nauka języka. Mikołów i najbliższe okolice to nasz obszar działania. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do naszego biura przy ulicy Pszczyńskiej 17. Nasza oferta jest bardzo szeroka, zapewniamy najwyższej jakości kursy językowe. Mikołów dzięki nam to dobre miejsce na szlifowanie swoich umiejętności lingwistycznych. Przyjdź i osobiście poznaj ofertę, jaką oferuje nasza szkoła. Mikołów to dynamiczne i prężne miasto, które pod względem nauki języków obcych nie odstaje od znacznie większych, okolicznych miejscowości.

Naszym kursantom zapewniamy najnowsze metody nauki języków, wygodne warunki do pracy oraz indywidualne podejście.

Uczymy w małych grupach, na wszystkich poziomach zaawansowania, w grupach wiekowych (dzieci, młodzież, dorośli), dopasowując się do Państwa oczekiwań. Najchętniej poznawane języki obce to angielski, niemiecki (Mikołów oraz inne miasta Województwa Śląskiego). W swojej ofercie umożliwiamy jednak również naukę francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego.

W naszej ofercie znajdują się kursy prowadzone  metodą  BLS,  metodą Callana  oraz  metodą tradycyjną  z naciskiem na konwersacje, a nasi lektorzy to profesjonaliści w każdej z nich. Nasza szkoła językowa (Mikołów) gwarantuje przyjazną atmosferę oraz doskonałe efekty edukacyjne.

Do Państwa dyspozycji oddajemy sale lekcyjne wyposażone w tablice interaktywne, a każdy kursant ma bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej, która wspomaga pracę w domu.

Jako akredytowany ośrodek egzaminacyjny ETS przeprowadzamy  egzaminy TOEIC  oraz  TOEIC Bridge  – certyfikaty uznawane na całym świecie.

Jeżeli chcesz nauczyć się komunikować w języku obcym, podnieść swoje kwalifikacje, przygotować się do międzynarodowych certyfikatów językowych lub matury to najlepszą metodą osiągnięcia celu są profesjonalne kursy. Mikołów dzięki naszej ofercie staje się niekwestionowanym liderem w nauce języków obcych w całym regionie.