Metody nauczania

Metoda Callana czy  metoda tradycyjna ?

Przed zapisaniem się na kurs, na pewno będą się Państwo zastanawiali, która z metod jest bardziej skuteczna. Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest łatwa, ponieważ nie ma jednej idealnej metody nauki języka, która byłaby odpowiednia dla wszystkich ludzi niezależnie od wieku, potrzeb i poziomu.

W naszej szkole oferujemy kursy prowadzone metodą tradycyjną, z naciskiem na konwersację, oraz kursy metodą Callana,. Wszystkie metody gwarantują pełny sukces w nauce języka, natomiast wybór jednej z nich uzależniony jest od indywidualnych zdolności językowych, preferencji dotyczących uczenia się, celu i potrzeb, dla których pragniemy komunikować się w języku obcym.

Aby dokładnie określić Państwa potrzeby i pomóc dokonać trafnego wyboru kursu zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje. Spotkania odbywają się w godzinach zapisów na kursy (15-20.00) lub w czasie, który jest dla Państwa dogodny (po uprzednim kontakcie telefonicznym  502 472 123).

Podczas konsultacji będą Państwo mogli podzielić się swoimi oczekiwaniami dotyczącymi nauki, poznać ogólne założenia programów nauczania, a także rozwiązać test pisemny i sprawdzić swoją umiejętność komunikowania się w obcym języku.